Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij pisanie!

Plac manewrowy

Najpierw egzaminator poprosi jedną osobę by wylosowała zestaw egzaminacyjny. To właśnie te wylosowane manewry będziesz wykonywał. Czekając na swoją kolej staraj się nie denerwować, zwłaszcza jeśli kilka osób przed tobą nie zdało.

Jeśli zaczniesz myśleć, że też nie zdasz na pewno tak się stanie! Gdy nadejdzie twoja kolej i wsiądziesz do samochodu poczekaj chwile by się uspokoić. Nie zapomnij o przygotowaniu do jazdy. Spokojnie ustaw wygodnie fotel, wyreguluj lusterka i zapnij pasy. Jeśli jeszcze tego potrzebujesz poczekaj chwile nim włączysz silnik..

Nie denerwuj się jeśli na samym początku zgaśnie ci silnik. Nawet doświadczonym kierowcom to się zdarza gdy wsiadają do innego samochodu. Wykonując manewry bądź skupiony, przypomnij sobie jak wykonywałeś je przed egzaminem. Jeżeli egzaminator nie zaliczy ci któregoś manewru, ma obowiązek poinformować co zrobiłeś źle.
Pamiętaj! Każdy element możesz powtórzyć. Może byłeś nieodpowiednio ustawiony do zadania w czasie egzaminu pomiędzy zadaniami możemy dowolnie manewrować tak, aby ustawić się do zadania w optymalnym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *