• Jeśli skończyłeś kurs koniecznie przekaż nam swoją opinię – jest dla nas bardzo ważna.
  • Jeśli dopiero zaczynasz, możesz zobaczyć jak dużo pracy i zaangażowania wkładamy w to, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie!

Szkoła godna polecenia, zaczynając od

Szkoła godna polecenia, zaczynając od przekazania wiedzy teoretycznej po praktykę, osobiście jeździłam z instruktorem Andrzejem i śmiało mogę powiedzieć, że dzięki niemu czuję się pewnie za kierownicą, zdałam za drugim razem. Bardzo dziękuję i śmiało polecam.

Julia

Zakończyłam kurs na prawo jazdy

Zakończyłam kurs na prawo jazdy w innej szkole i zbiegło się to z przymusową “kwarantanną”. Po czasie pandemii, czyli ponad 4miesięcznej przerwie od jeżdżenia, postanowiłam zdawać egzamin na prawo jazdy w Katowicach (mimo, że w trakcie kursu jeździłam wyłącznie po Bytomiu). Wykupiłam 10h i miałam przyjemność jeździć z Panem Jakubem- jego cierpliwość, wyrozumiałość oraz rady pozwoliły mi poczuć się pewnie “za kółkiem” w innym mieście. Zdałam za 2 podejściem a od egzaminatora usłyszałam, że bardzo dobrze jeżdżę jak na tak słabą znajomość Katowic. Z całego serca dziękuję za pomoc w osiągnięciu tego celu! Dodam tylko, że kontakt z właścicielem szkoły też przebiegał prawidłowo- otrzymałam wskazówki i wszystkie potrzebne informacje. Panie Irku, również za wszystko dziękuję ;). Pozdrawiam serdecznie a szkołę POLECAM!

Julia

Miałam przyjemność mieć kurs z

Miałam przyjemność mieć kurs z panem Andrzejem, ale jeździłam również z panią Anią i panem Maćkiem i wszyscy są absolutnie cudowni i godni polecenia. Każdy z instruktorów był bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Szkoła stawia sobie za cel nauczyć nas radzenia sobie na drodze, a nie jedynie nauki pod egzamin, co jest najlepszym podejściem z możliwych. Pan Andrzej (z którym miałam większość jazd) stawiał ogromny nacisk na wyrobienie we mnie nawyku obserwacji całego otoczenia wokół samochodu, kulturalnego poruszania się po jezdni i radzenia sobie w stresujących sytuacjach. Dzięki OSK Auto Expert zdałam egzamin za pierwszym podejściem!

Emilia

Szkoła godna polecenia, profesjonalni instruktorzy,interesują

Szkoła godna polecenia, profesjonalni instruktorzy,interesują się kursantami jak pójdzie im egzamin.
Jeśli dysponuje się dużą ilością czasu, kurs można zrobić nawet w miesiąc.
Sprzęt nowy i sprawny w 100%, z niczym nie ma problemu.
Polecam Serdecznie!!!

Dawid

Bardzo polecam szkołę Auto Expert.

Bardzo polecam szkołę Auto Expert. Wykłady bardzo ciekawie prowadzone i na wesoło. Instruktor p. Jakub wyrozumiały z anielską cierpliwością, punktualny. Jazdy prowadzone profesjonalnie, tłumaczone wszystkie błędy. Samochody w bardzo dobrym stanie 😊. Egzamin zdany za pierwszym razem. Szkoła najlepsza w Katowicach

Agata

Bez zbędnego słodzenia – ostatni

Bez zbędnego słodzenia – ostatni egzamin miałem jakieś 8 lat temu, oblany (Bytom). Teraz – 10 godzin jazd z Panią Anią (nigdy wcześniej nie jezdziłem po Katowicach) – pierwszy egzamin, wynik: pozytywny. Myślę, że to mówi samo za siebie. Mogę spokojnie polecić.

Ariel

Bardzo dobra szkoła!!!! Polecam wszystkim, którzy

Bardzo dobra szkoła!!!!
Polecam wszystkim, którzy mają wątpliwości gdzie rozpocząć pierwsze kroki w zdobyciu upragnionego prawa jazdy!!
Fachowość,ogromna wiedza,cierpliwość,poczucie humoru,bardzo przyjemna atmosfera zarówna na kursie teoretycznym jak również praktycznym!Pan Irek jak również Pani Ania bardzo dobrzy,fachowi instruktorzy!!! Wyrozumiali ludzie ,którzy chcą dobrze wyszkolić przyszłych kierowców!! Bravo WY!!! i nie są drodzy w porównaniu z innymi szkołami..

Sylwia

Gorąco polecam tę szkołę! Serdecznie chciałabym

Gorąco polecam tę szkołę!
Serdecznie chciałabym podziękować Pani Ani za nieocenione wskazówki, które przyczyniły się do zdania egzaminu. Pani Ania to mistrzyni w swoim fachu. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie i naukę jazdy samochodem oraz przygotowanie do egzaminu.
Pozdrawiam
Martyna M.

Martyna

Polecam te szkołę, super instruktor-zdane

Polecam te szkołę, super instruktor-zdane za pierwszym razem!!!!

Jakub

Swoją opinię chciałabym zacząć od

Swoją opinię chciałabym zacząć od wielkich podziękowań dla Pani Ani. Dzięki jej cierpliwości, wsparciu i nauce zdobyłam upragnione prawo jazdy. Polecam wszystkim, zarówno rozpoczynającym naukę, jak i kontynuującym. Ogromne zaangażowanie, umiejętność przekazywania wiedzy i dbałość o wszystkie aspekty podczas prowadzenia samochodu to dopiero początek zalet jeśli chodzi o wybór tej szkoły. Świetny kontakt z kursantem, duża elastyczność jeśli chodzi o godziny jazd, dostosowywanie programu do umiejętność to kolejne plusy. Z całego serca polecam. Pani Aniu, Panie Irku jesteście wielcy, dziękuję serdecznie!

Anna

Z czystym sumieniem polecam tą

Z czystym sumieniem polecam tą szkołę, a w szczególności chciałam bardzo podziękować Pani Ani, wspaniały człowiek który potrafi wszystko wytłumaczyć, a przede wszystkim nauczyć jeździć,anielska cierpliwość! Egzamin zadany za drugim razem jak dla mnie jest to super wynik!

Aneta

Super szkoła i mega instruktorzy! Nikt

Super szkoła i mega instruktorzy!
Nikt inny tak nie przygotuje człowieka do jazdy. Nauczą cię jeździć i dobrze reagować na drodze, następnie przygotują do ekzaminu z najtrudniejszym egzaminatorem. Do ostatniej chwili miałam wsparcie od instruktorów P.Ani i P.Irka.
Serdecznie dziękuję i bez wątpliwości polecam OSK AUTO Expert!

Wiktoria

Serdeczne podziękowania dla p. Ani

Serdeczne podziękowania dla p. Ani i p. Irka, czyli instruktorów wszech czasów, za profesjonalizm, cierpliwość, wysoką kulturę osobistą i oczywiście zdany egzamin. Niech wykonywana praca będzie zawsze dla Państwa źródłem satysfakcji, a dla kursantów źródłem radości i dumy z szybko zdanego egzaminu. Baaardzo wdzięczna kursantka.

Hania

Serdecznie polecam ten ośrodek kierowców

Serdecznie polecam ten ośrodek kierowców ! Jazdy z Panią Ania bardzo wiele mnie nauczyły , miła, kompetentna i cierpliwa osoba 🙂 Egzamin zdany za 2 razem 🙂

Agnieszka

Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców! Dziękuję

Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców! Dziękuję za wspaniałe przygotowanie Pani Ani i Panu Irkowi do jazdy nie tylko na egzamin państwowy, ale przede wszystkim i do jazdy w życiu codziennym. Pani Ania najlepsza instruktorka jaka znam 🙂 okazanie dużej ilości ciepła, cierpliwości,jak najlepiej przekazana ogromna wiedza i umiejętności pozwoliły mi bez problemów zdać egzamin państwowy. Bardzo dyspozycyjni służący pomocą i dobra radą o każdej porze. Pełen profesjonalizm co do przygotowania teoretycznego jaki i praktycznego. Polecam bez wątpienia!

Justyna

Byłam bardzo zestresowana przed pierwszą

Byłam bardzo zestresowana przed pierwszą jazdą … Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Cierpliwość, wyrozumiałość, perfekcyjnie przekazywane informacje i wiele innych pozytywnych cech Pani Ani sprawiły że jazda samochodem sprawiała mi frajdę. Dokładne tłumaczenie każdego manewru i zachowania się na drodze w bardzo miłej atmosferze. ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM ! Jedyne czego na dzień dzisiejszy mi brakuje to jazd z Panią Anią… DZIĘKUJĘ i polecam wszystkim. Satysfakcja gwarantowana. Pozdrawiam

Dominika

Przebieg kursu praktycznego był bardzo

Przebieg kursu praktycznego był bardzo przyjemny i przeszedł bez żadnych komplikacji. Jazdy miałam z bardzo sympatyczną i miłą Panią Anią, która dokonale przygotowała mnie do egzaminu państwowego który zdałam za pierwszym razem nie mając przed kursem żadnego doświadczenia w prowadzeniu samochodu. Polecam z całego serca 💞

Karolina

Pomocni instruktorzy, cierpliwi i mili.

Pomocni instruktorzy, cierpliwi i mili. Jazda z nimi jest mniej stresująca bo mają podejście do kursantów. Zdałam egzamin dzięki nauce Irka u Ani za drugim razem. Przygotowali mnie nie tylko do egzaminu ale także do samodzielnej i bezpiecznej jazdy już z prawem jazdy. Bardzo polecam wszystkim tą szkołę.

Kasia

Polecam! Nie tylko uczą jak

Polecam! Nie tylko uczą jak zdać, ale i jak jeździć. Super instruktorzy, zadbane auta.

Olivier

Pełen profesjonalizm, tempo nauki dostosowane

Pełen profesjonalizm, tempo nauki dostosowane do moich potrzeb, mnóstwo cennych wskazówek, egzamin zdany za drugim razem, ale w moim przypadku to naprawdę sukces:)

Slawek

Gorąco POLECAM! Po kursie u

Gorąco POLECAM! Po kursie u Pana Irka, egzamin zdany bezbłędnie za pierwszym podejściem, zarówno Teoria jak i Praktyka na najwyższym poziomie!!! POLECAM

Patryk

Polecam wszystkim luźna atmosfera

Polecam wszystkim luźna atmosfera wykwalifikowani instruktorzy super 👌

Marcin

Super szkoła !!!

Super szkoła !!!

Tomek
Jakie jest twoje imię ?
Jaki jest twój adres email?
Co sądzisz o naszej szkole ?