Jak zdać prawo jazdy?

Zanim przystąpicie do egzaminu na prawo jazdy chcemy wam doradzić jak w kilku krokach przygotować się na egzamin:

  • Zdanie egzaminu na prawo jazdy nie zależy tylko od twoich umiejętności. Na pozytywny wynik składa się wiele czynników. Dla większości egzamin oznacza ogromny stres. To właśnie on najczęściej bywa przyczyną negatywnego wyniku.

  • Przygotowując się do egzaminu nie zapominajmy o przygotowaniu psychicznym. Każdy z nas ma swoje sprawdzone metody radzenia sobie ze stresem, ale na pewno poczujemy się pewniej, jeśli będziemy dobrze rozumieć przepisy. Może też pomóc zapoznanie się z dokładnymi kryteriami oceniania na egzaminie i  wytycznymi dotyczącymi prowadzenia egzaminu.

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy

Egzamin praktyczny na prawo jazdy

Plac manewrowy:

Polecamy przejrzeć przed Egzaminem !!!