• Jeśli skończyłeś kurs koniecznie przekaż nam swoją opinię - jest dla nas bardzo ważna.
  • Jeśli dopiero zaczynasz, możesz zobaczyć jak dużo pracy i zaangażowania wkładamy w to, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie!

Polecam te szkołę, super instruktor-zdane

Polecam te szkołę, super instruktor-zdane za pierwszym razem!!!!

Jakub

Swoją opinię chciałabym zacząć od

Swoją opinię chciałabym zacząć od wielkich podziękowań dla Pani Ani. Dzięki jej cierpliwości, wsparciu i nauce zdobyłam upragnione prawo jazdy. Polecam wszystkim, zarówno rozpoczynającym naukę, jak i kontynuującym. Ogromne zaangażowanie, umiejętność przekazywania wiedzy i dbałość o wszystkie aspekty podczas prowadzenia samochodu to dopiero początek zalet jeśli chodzi o wybór tej szkoły. Świetny kontakt z kursantem, duża elastyczność jeśli chodzi o godziny jazd, dostosowywanie programu do umiejętność to kolejne plusy. Z całego serca polecam. Pani Aniu, Panie Irku jesteście wielcy, dziękuję serdecznie!

Anna

Z czystym sumieniem polecam tą

Z czystym sumieniem polecam tą szkołę, a w szczególności chciałam bardzo podziękować Pani Ani, wspaniały człowiek który potrafi wszystko wytłumaczyć, a przede wszystkim nauczyć jeździć,anielska cierpliwość! Egzamin zadany za drugim razem jak dla mnie jest to super wynik!

Aneta

Super szkoła i mega instruktorzy!
Nikt

Super szkoła i mega instruktorzy!
Nikt inny tak nie przygotuje człowieka do jazdy. Nauczą cię jeździć i dobrze reagować na drodze, następnie przygotują do ekzaminu z najtrudniejszym egzaminatorem. Do ostatniej chwili miałam wsparcie od instruktorów P.Ani i P.Irka.
Serdecznie dziękuję i bez wątpliwości polecam OSK AUTO Expert!

Wiktoria

Serdeczne podziękowania dla p. Ani

Serdeczne podziękowania dla p. Ani i p. Irka, czyli instruktorów wszech czasów, za profesjonalizm, cierpliwość, wysoką kulturę osobistą i oczywiście zdany egzamin. Niech wykonywana praca będzie zawsze dla Państwa źródłem satysfakcji, a dla kursantów źródłem radości i dumy z szybko zdanego egzaminu. Baaardzo wdzięczna kursantka.

Hania

Serdecznie polecam ten ośrodek kierowców

Serdecznie polecam ten ośrodek kierowców ! Jazdy z Panią Ania bardzo wiele mnie nauczyły , miła, kompetentna i cierpliwa osoba 🙂 Egzamin zdany za 2 razem 🙂

Agnieszka

Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców! Dziękuję

Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców! Dziękuję za wspaniałe przygotowanie Pani Ani i Panu Irkowi do jazdy nie tylko na egzamin państwowy, ale przede wszystkim i do jazdy w życiu codziennym. Pani Ania najlepsza instruktorka jaka znam 🙂 okazanie dużej ilości ciepła, cierpliwości,jak najlepiej przekazana ogromna wiedza i umiejętności pozwoliły mi bez problemów zdać egzamin państwowy. Bardzo dyspozycyjni służący pomocą i dobra radą o każdej porze. Pełen profesjonalizm co do przygotowania teoretycznego jaki i praktycznego. Polecam bez wątpienia!

Justyna

Byłam bardzo zestresowana przed pierwszą

Byłam bardzo zestresowana przed pierwszą jazdą … Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Cierpliwość, wyrozumiałość, perfekcyjnie przekazywane informacje i wiele innych pozytywnych cech Pani Ani sprawiły że jazda samochodem sprawiała mi frajdę. Dokładne tłumaczenie każdego manewru i zachowania się na drodze w bardzo miłej atmosferze. ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM ! Jedyne czego na dzień dzisiejszy mi brakuje to jazd z Panią Anią… DZIĘKUJĘ i polecam wszystkim. Satysfakcja gwarantowana. Pozdrawiam

Dominika

Przebieg kursu praktycznego był bardzo

Przebieg kursu praktycznego był bardzo przyjemny i przeszedł bez żadnych komplikacji. Jazdy miałam z bardzo sympatyczną i miłą Panią Anią, która dokonale przygotowała mnie do egzaminu państwowego który zdałam za pierwszym razem nie mając przed kursem żadnego doświadczenia w prowadzeniu samochodu. Polecam z całego serca 💞

Karolina

Pomocni instruktorzy, cierpliwi i mili.

Pomocni instruktorzy, cierpliwi i mili. Jazda z nimi jest mniej stresująca bo mają podejście do kursantów. Zdałam egzamin dzięki nauce Irka u Ani za drugim razem. Przygotowali mnie nie tylko do egzaminu ale także do samodzielnej i bezpiecznej jazdy już z prawem jazdy. Bardzo polecam wszystkim tą szkołę.

Kasia

Polecam! Nie tylko uczą jak

Polecam! Nie tylko uczą jak zdać, ale i jak jeździć. Super instruktorzy, zadbane auta.

Olivier

Pełen profesjonalizm, tempo nauki dostosowane

Pełen profesjonalizm, tempo nauki dostosowane do moich potrzeb, mnóstwo cennych wskazówek, egzamin zdany za drugim razem, ale w moim przypadku to naprawdę sukces:)

Slawek

Gorąco POLECAM! Po kursie u

Gorąco POLECAM! Po kursie u Pana Irka, egzamin zdany bezbłędnie za pierwszym podejściem, zarówno Teoria jak i Praktyka na najwyższym poziomie!!! POLECAM

Patryk

Polecam wszystkim luźna atmosfera

Polecam wszystkim luźna atmosfera wykwalifikowani instruktorzy super 👌

Marcin

Super szkoła !!!

Super szkoła !!!

Tomek
Jakie jest twoje imię ?
Jaki jest twój adres email?
Co sądzisz o naszej szkole ?